Звернення № 9989

#9989 створено 15 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Ващенківський провулок, 25, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Координати сміттєзвалища: 49.982508160359, 36.237104125321
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Серпня 2020

ВИКОНАНО

Я помітив стихійне сміттєзвалище, що розташоване за адресою м. Харків, Ващенківський провулок, 25 (навпроти 2 підїзду будинку №22 по Гімназійній набережній; координати — 49.9825081603589, 36.23710412532091), що порушує ЗУ «Про відходи». Прошу вжити заходів для надання припису відповідним органам місцевого самоврядування на ліквідацію даного сміттєзвалища, а у випадку його неліквідації у встановлений приписом термін — притягнути винних осіб до адміністративної відповідальності та надати новий припис. У відповіді прошу вказати дату виконання припису.

15.07.2020, 13:13 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.07.2020, 13:14 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.07.2020, 15:00 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

17.07.2020, 15:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про відходи», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про місцеве самоврядування в Україні», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Департаменту комунального господарства Харківської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

17.07.2020, 15:57 Підтвердження виконання Заявником.

Не виконано. На жаль, ніяких дій з прибирання вказаного звалища не відбувається. Більш того, до вже наявного будівельного та побутового сміття додається нове сміття.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником