Звернення № 9985

#9985 створено 15 Липня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Залізничний вокзал, Херсон, Херсонська область, Україна, 73000
Координати сміттєзвалища: 46.655221689447, 32.606022935361
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Серпня 2020

В РОБОТІ

В районе конечной троллейбусной остановки. Куча лежит уже 3 месяца!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Это центральный проспект города.

15.07.2020, 13:14 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.07.2020, 13:14 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.07.2020, 10:05 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні