Звернення № 9965

#9965 створено 8 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Калмикова, Костянтинівка, Донецька область, Україна, 85105
Координати сміттєзвалища: 48.500387560502, 37.683460593289
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Серпня 2020

ВИКОНАНО

Прошу посприяти у вирішенні питання щодо ліквідації стихийного сміттєзвалища біля жилих будинків у м.Костянтинівка по вул.Калмикова будинок 1 та 9. А також у встановленні додаткового контейнера для сміття, бо 2х баків недостатньо.

08.07.2020, 08:34 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

08.07.2020, 08:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.07.2020, 13:50 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

10.07.2020, 13:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись частиною 3 статті 7 Закону України «Про звернення громадян», Ваше звернення було надіслано за належністю до виконавчого комітету Костянтинівської міської ради для розгляду та відповідного реагування (копія листа додається). Про результати розгляду звернення Вас буде поінформовано виконавчим комітетом Костянтинівської міської ради у встановлений законодавством термін.


Документи:

Статус: Надано відповідь

20.07.2020, 14:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Додається відповідь Костянтинівської міської ради.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

20.07.2020, 16:26 Підтвердження виконання Заявником.

Від імені мешканців жилих будинків №1 та №9 та себе особисто дякую за вирішення нашого питання. Все сміття прибрано. Встановлен 3 бак.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником