Звернення № 9951

#9951 створено 6 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: провулок Карбишева, 17, Біла Церква, Київська обл., Україна, 09100
Координати сміттєзвалища: 49.819175, 30.125241
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 5 Серпня 2020

ВИКОНАНО

Продовжується систематичне забруднення оточуючого середовища. Місцева влада не реагує і не запроваджує ніяких заходів щодо контролю і запобігання засміченню.

06.07.2020, 09:41 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.07.2020, 09:41 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.07.2020, 09:39 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.07.2020, 16:39 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Відповідь на звернення (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

15.07.2020, 16:40 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником