Звернення № 9918

#9918 створено 30 Червня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: ПТУ-11, вулиця Будівельників, Рубіжне, Луганська область, Україна, 93000
Координати сміттєзвалища: 49.033334634849, 38.351788405898
Відповідальний: Луганська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Липня 2020

В РОБОТІ

В лісопосадці біля дач в канаву викидається багато сміття в тому числі будівельного.

30.06.2020, 14:29 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.06.2020, 14:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця