Звернення № 9917

#9917 створено 30 Червня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Калуш, Івано-Франківська область, Україна, 77312
Координати сміттєзвалища: 49.045468728199, 24.388483597254
Відповідальний: Івано-Франківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Липня 2020

В РОБОТІ

Сміття знаходиться при вході у ліс!

30.06.2020, 14:29 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.06.2020, 14:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця