Звернення № 9916

#9916 створено 30 Червня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Херсонське шосе, 104А, Миколаїв, Миколаївська область, Україна, 54000
Координати сміттєзвалища: 46.951277, 32.085725
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Липня 2020

В РОБОТІ

Біля будочки сміттєзвалище

30.06.2020, 14:30 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.06.2020, 14:30 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.07.2020, 11:41 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні