Звернення № 9914

#9914 створено 30 Червня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Байди Вишневецького, 97, Черкаси, Черкаська область, Україна, 18000
Координати сміттєзвалища: 49.437287035388, 32.050021195071
Відповідальний: Черкаська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Липня 2020

В РОБОТІ

За будинком Байди Вишневецького 97, по стороні будинку знаходиться пустирь, на який постійно вивозять будівельні матеріали та інше сміття.

30.06.2020, 15:58 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.06.2020, 15:58 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця