Звернення № 9913

#9913 створено 30 Червня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Херсонське шосе, Миколаївська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.955328, 32.101852
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Липня 2020

В РОБОТІ

Поміж дерев зі сторони поля

30.06.2020, 15:58 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.06.2020, 15:59 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.07.2020, 11:39 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні