Звернення № 9870

#9870 створено 25 Червня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Латишева, Донецька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 47.062817658848, 37.451385498025
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Липня 2020

В РОБОТІ

Велика кількість побутових та не тільки відходів. Соромно за людей-свиней.

25.06.2020, 09:31 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.06.2020, 09:31 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.06.2020, 12:05 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.06.2020, 12:06 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» Ваше звернення надіслано за належністю до Маріупольської міської ради для розгляду та відповідного реагування (копії листів додаються).


Документи:

Статус: Надано відповідь