Звернення № 9868

#9868 створено 25 Червня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Василівська, 15, Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84122
Координати сміттєзвалища: 48.848007810005, 37.603213861585
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Липня 2020

В РОБОТІ

У дворі біля сміттєвих баків розташоване скупчення гілля та викинутий шкаф. Прошу вивезти це.

25.06.2020, 09:31 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.06.2020, 09:31 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.06.2020, 12:01 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.06.2020, 12:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись частиною 3 статті 7 Закону України «Про звернення громадян», Ваше звернення було надіслано за належністю до виконавчого комітету Слов’янської міської ради для розгляду та відповідного реагування (лист додається).
Про результати розгляду звернення Вас буде поінформовано виконавчим комітетом Слов’янської міської ради у встановлений законодавством термін.


Документи:

Статус: Надано відповідь