Звернення № 9854

#9854 створено 23 Червня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.269953440982, 30.260559260878
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 23 Липня 2020

В РОБОТІ

Звалище будівельного сміття у мальовничому лісі

23.06.2020, 12:48 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.06.2020, 12:48 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.06.2020, 08:37 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.06.2020, 09:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Направлено за належністю до Васильківської районної державної адмінінстрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь