Звернення № 9849

#9849 створено 25 Червня 2020

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Рівненська вулиця, 83А, Луцьк, Волинська область, Україна, 43000
Координати сміттєзвалища: 50.744817952314, 25.375816226006
Відповідальний: Волинська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Липня 2020

В РОБОТІ

Повторне звернення щодо невиконання попереднього. Згідно з відповіддю наданою Луцькою міською радою звалище було прибрано 15.05 2020 та 1.06.2020, але не є такою що відповідає дійсності. Побутові та будівельні відходи продовжують накопичуватись на вказаній території. Комунальники вивозять сміття із контейнераів в той же час оминають величезні купи сміття на відстані 1 метра від них.

25.06.2020, 15:58 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.06.2020, 15:58 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.06.2020, 08:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Волинська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні