Звернення № 9822

#9822 створено 26 Червня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: 43V, вулиця Героїв Дніпра, 43В, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.522996211907, 30.500691030174
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 26 Липня 2020

В РОБОТІ

Возле урны образовалась свалка. Территория рынка

26.06.2020, 11:09 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.06.2020, 11:09 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця