Звернення № 9818

#9818 створено 26 Червня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вул. Бузницького, 6, Канів, Черкаська область, Україна, 19000
Координати сміттєзвалища: 49.739344460375, 31.434538140893
Відповідальний: Черкаська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 26 Липня 2020

В РОБОТІ

На землях Литвинецької сільської ради, було виявлено стихійне сміттезвалище поряд з автотрасою Канів - Черкаси. Прошу вжити заходів по його ліквідації. Фото додається.

26.06.2020, 11:10 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.06.2020, 11:11 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.07.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

27.07.2020, 08:22 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.07.2020, 08:25 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Обласною державною адміністрацією розглянуто звернення. Для вирішення порушеного питання в межах повноважень були надані відповідні доручення структурним підрозділам ОДА, Головному управлінню Держгеокадастру в області, Державній екологічній інспекції Центрального округу, Литвинецькій об'єднаній територіальній громаді Канівського району з метою вжиття заходів реагування у межах повноважень.

Статус: Надано відповідь