Звернення № 9817

#9817 створено 26 Червня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: провулок Карбишева, 16, Біла Церква, Київська обл., Україна, 09100
Координати сміттєзвалища: 49.819258944059, 30.125333061442
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 26 Липня 2020

В РОБОТІ

В чергове повідомляю про сміттєзвалище і в чергове вимагаю від місцевої влади встановити камеру спостереження для фіксації порушень з метою подальшого накладення адмінштрафів на осіб які засмічують побутовим та будівельним сміттям цю територію або примусове залучення цих осіб до прибирання вказаної території. Вважаю що такі заходи змусять тих хто наважиться на засмічення спершу задуматися над своїми діями. Дякую!

26.06.2020, 11:11 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.06.2020, 11:11 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.06.2020, 09:12 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні