Звернення № 9815

#9815 створено 26 Червня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Біленьке, Донецька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.770723292327, 37.604712545872
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 26 Липня 2020

В РОБОТІ

Стихийная свалка (строительный мусор) на территории ландшафтного парка.
Координаты 48°46’15 37°36’19

26.06.2020, 11:26 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.06.2020, 11:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.07.2020, 16:15 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

02.07.2020, 16:16 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись частиною 3 статті 7 Закону України «Про звернення громадян», Ваше звернення було надіслано за належністю до виконавчого комітету Краматорської міської ради для розгляду та відповідного реагування (копія листа додається).
Про результати розгляду звернення Вас буде поінформовано виконавчим комітетом Краматорської міської ради у встановлений законодавством термін.


Документи:

Статус: Надано відповідь