Звернення № 9813

#9813 створено 26 Червня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.470079358585, 30.324872480705
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 26 Липня 2020

НЕ ВИКОНАНО

территорія для компостування повинна відповідати як санітарним нормам так і нормам безпеки згідно Правил охорони електричних мереж № 209 від 04 03 97р.
Це класичний полігон для сміття з чайками та воронами!

26.06.2020, 11:31 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.06.2020, 11:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.07.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено