Звернення № 9812

#9812 створено 26 Червня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Львівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.6767, 24.047984
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 26 Липня 2020

В РОБОТІ

Знайдено велику кількість сміття, недалеко від дороги. Прохання прибрати!

26.06.2020, 11:33 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.06.2020, 11:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця