Звернення № 9811

#9811 створено 26 Червня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Горького, 15, Ворзель, Київська обл., Україна, 08296
Координати сміттєзвалища: 50.55053452675, 30.151322018328
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 26 Липня 2020

В РОБОТІ

Сільська рада смт.Ворзель запевняє, що сміттєзвалище поступово ліквідується, але по факту, на жаль, сміття стає тільки більше. Місцеві жителі говорять, що велику кількість відходів генерує СПА салон, що знаходиться поблизу, а саме Hotel SPA, за адресою: вул. Горького 24, 08296, смт Ворзель, але доказів цієї інформації я наразі не маю. Звалище знаходиться в 10 м. від Озера Шкіпер, від нього йде дуже сильний неприємний запах, а також під час дощу, вода, що проходить через великий шар сміття - зливається в озеро.
Буду вдячна за розгляд звернення у терміни встановлені чинним законодавством України.
З повагою,
Ірина Лупашко

26.06.2020, 11:33 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.06.2020, 11:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.06.2020, 09:13 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні