Звернення № 9810

#9810 створено 26 Червня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: "Рембудзв'язок", Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.479707799082, 30.668888996695
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 26 Липня 2020

НЕ ВИКОНАНО

За мусорником несколько куч мусора, которые давно лежат... Вдоль всей дороги на против леса.

26.06.2020, 11:34 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.06.2020, 11:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.07.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено