Звернення № 9809

#9809 створено 26 Червня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Крилова, 1, Шостка, Сумська область, Україна, 41100
Координати сміттєзвалища: 51.871259, 33.473966
Відповідальний: Сумська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 26 Липня 2020

В РОБОТІ

Куча мусора в центре города!!!

26.06.2020, 11:34 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.06.2020, 11:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.06.2020, 08:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні