Звернення № 9786

#9786 створено 15 Червня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: м, Дубляни, Львівська область, Україна, 80381
Координати сміттєзвалища: 49.904083735394, 24.095991197755
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Липня 2020

В РОБОТІ

На моє звернення 9460 по була відповідь, що в Дублянської міської ради немає приладів по визначенню місцезнаходження сміття. Повідомляю наступне, що звернення 9460 не виконане, сміття по вул.Шевченка біля 33 будинку, навпроти спортивного майданчику дальше залишилося просто його розгорнули і ще більше засмітили.
Прошу наказати винних щодо невиконання рішення щодо засмічення території, притягнути до адміністративної відповідальності посадових осіб Дублянської міської ради, а також повністю прибрати будівельне сміття і відновити територію з засівом трави.

15.06.2020, 17:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.06.2020, 17:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.06.2020, 08:40 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

30.06.2020, 08:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів ЛОДА надає лист від 26.06.2020 №55-826/0/20 Жовківської РДА Л\о щодо лікувідації стихійного сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь

01.07.2020, 16:17 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів ЛОДА надає лист від 25.06.2020 №1311 Дублянської міської ради щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ.


Документи:

Статус: Надано відповідь