Звернення № 9769

#9769 створено 15 Червня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Делегатський провулок, 3, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.47204, 30.478315
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 15 Липня 2020

В РОБОТІ

Вітаю.
Люблю гуляти мальовничими куточками і робити фото безладу.
Враховуючи попередні відповіді, спробуйте і зараз відповісти, що це відсипка дороги чи мені здалося.

15.06.2020, 15:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.06.2020, 15:28 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця