Звернення № 9761

#9761 створено 15 Червня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вул. Червоних партизанів, 29, Коростишів, Житомирська область, Україна, 12501
Координати сміттєзвалища: 50.32273553871, 29.08045783639
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Липня 2020

В РОБОТІ

Доброго дня. Біля ”Коростишівського карєру”, який так популярний серед туристів не вивозяться сміттєві баки вже багато місяців. На них видно місця пожежі. Вітер і звірі розносять цей непотріб, тому можливе виникнення вірусів, потрапляння зарази в воду, в якій купаються багато людей, серед них і діти, не виключаю смерть тварин. Крім того, поряд є покинуте приміщення (землянка, чи щось подібне), яке вже зараз закидали сміттям.

15.06.2020, 17:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.06.2020, 17:02 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.06.2020, 09:07 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

22.06.2020, 14:33 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінекоенерго України Ваше звернення від 15.06.2020 за № 9761 про стихійне сміттєзвалище, що утворилося внаслідок заповнення баків для сміття біля «Коростишівського кар’єру», на яких видно сліди пожежі, та покинуте поряд приміщення, яке теж заповнене сміттям, за наступними координатами: 50.32273553871, 29.08045783639 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено за належністю до Коростишівської міської ради та Коростишівської РДА для розгляду в установленому порядку і вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь