Звернення № 9755

#9755 створено 15 Червня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: с. Тополя, Київська обл., Україна, 08124
Координати сміттєзвалища: 50.438554932816, 30.101345144212
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Липня 2020

В РОБОТІ

Об’єм сміттєзвалища орієнтовно на 3 куби відходів

15.06.2020, 16:59 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.06.2020, 17:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.06.2020, 12:12 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.06.2020, 09:35 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Направлено за належністю до Києво-Святошинської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь