Звернення № 9752

#9752 створено 15 Червня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Трикотажна фабрика, Бровари, Київська обл., Україна, 07400
Координати сміттєзвалища: 50.52236, 30.80728
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Липня 2020

В РОБОТІ

Пару гектар в мусоре

15.06.2020, 17:01 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.06.2020, 17:01 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.06.2020, 12:12 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.06.2020, 09:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Направлено за належністю до Броварської міської ради (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь