Звернення № 9750

#9750 створено 15 Червня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.438478485734, 30.043942015618
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Липня 2020

В РОБОТІ

Об’єм сміттєзвалища орієнтовно на 1 куб відходів. На фото не дуже гарно видно сміття накрито гілками та травою.

15.06.2020, 17:01 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.06.2020, 17:01 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.06.2020, 12:11 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.06.2020, 09:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Направлено за належністю до Києво-Святошинської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь