Звернення № 9748

#9748 створено 15 Червня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.438485318998, 30.044757407159
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Липня 2020

В РОБОТІ

Об’єм сміттєзвалища орієнтовно на 5 кубів відходів.

15.06.2020, 16:58 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.06.2020, 16:59 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.06.2020, 12:11 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.06.2020, 09:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Направлено за належністю до Києво-Святошинської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь