Звернення № 9701

#9701 створено 10 Червня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: а, вулиця Південна, 2, Гостомель, Київська обл., Україна, 08289
Координати сміттєзвалища: 50.580689048221, 30.208690166473
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Липня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Строительный мусор в поле

10.06.2020, 12:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.06.2020, 12:02 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.06.2020, 12:44 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.06.2020, 14:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Відповідь на звернення ( копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

29.06.2020, 20:06 Спростування виконання Заявником.

Сміття не прибрано

Статус: Відхилено Заявником