Звернення № 9642

#9642 створено 2 Червня 2020

5

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Єрошенка, 9, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Координати сміттєзвалища: 49.854176521335, 24.003556855023
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 2 Липня 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище на території парку, що знаходиться за велотреком СКА. Покришки, побутова техніка, буд. відходи - чого тільки не знайдеш на території парку, виглядає жахливо. Прохання прибрати.

02.06.2020, 16:18 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.06.2020, 16:18 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.07.2020, 16:19 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

01.07.2020, 16:20 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів ЛОДА надає лист від 22.06.2020 №36-вих-46416 Шевченківської РА ЛМР щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь