Звернення № 9637

#9637 створено 1 Червня 2020

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: Чернігівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 51.567671310622, 31.164857983458
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Липня 2020

В РОБОТІ

Дачники из леса делают свалку бытовых отходов прямо через дорогу от собственных домиков!

01.06.2020, 09:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.06.2020, 09:27 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.06.2020, 16:38 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

30.06.2020, 16:39 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваші звернення щодо виявлених стихійних сміттєзвалищ, зареєстровані 01.06.2020 за №9636 та №9637 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа» та повідомляє наступне.
Відповідно до інформації Редьківського старостинського округу Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області, сміттєзвалища, зазначені у Ваших зверненнях, будуть ліквідовані в двотижневий термін.
(лист Департаменту від 30.06.2020р. №03-10/125-М, №03-10/126-М) додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь