Звернення № 9636

#9636 створено 1 Червня 2020

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: Чернігівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 51.566310827352, 31.16346323477
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 1 Липня 2020

В РОБОТІ

Для чего в село ездят мусорные машины? Люди все равно вывозят строительный и бытовой мусор прямо под свои огороды! До городской свалки рукой подать, но вместо этого вечерами ездят трактора и машины с прицепами и добросовестно вывозят мусор в лес!

01.06.2020, 09:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.06.2020, 09:27 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.06.2020, 16:37 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

30.06.2020, 16:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваші звернення щодо виявлених стихійних сміттєзвалищ, зареєстровані 01.06.2020 за №9636 та №9637 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа» та повідомляє наступне.
Відповідно до інформації Редьківського старостинського округу Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області, сміттєзвалища, зазначені у Ваших зверненнях, будуть ліквідовані в двотижневий термін.
(лист Департаменту від 30.06.2020р. №03-10/125-М, №03-10/126-М) додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь