Звернення № 9616

#9616 створено 29 Травня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Богдана Хмельницького, 16, Солоницівка, Харківська область, Україна, 62369
Координати сміттєзвалища: 49.990655516685, 36.072314139519
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Червня 2020

В РОБОТІ

Сміття біля дороги в кущах.

29.05.2020, 13:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.05.2020, 13:25 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.06.2020, 10:11 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.06.2020, 10:11 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З Міністерства енергетики та захисту довкілля України до Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) надійшло Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища.
Ваше звернення не відповідає ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», у зв'язку з чим у Департаменту відсутні правові підстави для його розгляду.
У разі надходження звернення, яке буде відповідати Закону України «Про звернення громадян», Департаментом буде вжито заходи відповідно до чинного законодавства.

Статус: Надано відповідь