Звернення № 9615

#9615 створено 29 Травня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Подвірки, Харківська область, Україна, 62371
Координати сміттєзвалища: 49.986369414833, 36.078837381488
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Червня 2020

В РОБОТІ

Сміттєзвалище під деревом біля дороги.

29.05.2020, 13:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.05.2020, 13:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.06.2020, 10:11 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.06.2020, 10:11 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З Міністерства енергетики та захисту довкілля України до Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) надійшло Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища.
Ваше звернення не відповідає ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», у зв'язку з чим у Департаменту відсутні правові підстави для його розгляду.
У разі надходження звернення, яке буде відповідати Закону України «Про звернення громадян», Департаментом буде вжито заходи відповідно до чинного законодавства.

Статус: Надано відповідь