Звернення № 9613

#9613 створено 29 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т0514, Донецька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.951433, 37.840196
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Червня 2020

В РОБОТІ

сміття посеред лісу.

29.05.2020, 13:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.05.2020, 13:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.06.2020, 09:08 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.06.2020, 09:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись частиною 3 статті 7 Закону України «Про звернення громадян», Ваше звернення було надіслано за належністю до виконавчого комітету Лиманської міської ради для розгляду та відповідного реагування.
Про результати розгляду звернення Вас буде поінформовано виконавчим комітетом Лиманської міської ради у встановлений законодавством термін.


Документи:

Статус: Надано відповідь

12.06.2020, 11:34 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Попередня відповідь Лиманської міської ради додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь