Звернення № 9611

#9611 створено 29 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Андрея Шептицького, Вінницька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.1965, 28.418849
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Червня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Звалище будівельного сміття під лісом.

29.05.2020, 13:29 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.05.2020, 13:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.06.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено