Звернення № 9610

#9610 створено 29 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: ТЦ "Нова Лінія", Ужгород, Закарпатська область, Україна, 88000
Координати сміттєзвалища: 48.619968745313, 22.257103979555
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Червня 2020

В РОБОТІ

Звертаюсь повторно. На моє звернення від 2020-04-28 15:32:21 │ #9114 я отримав відповідь від ужгородської міськради: - ”На Ваш лист 04.05.2020 року № С-01925/03-01 щодо розгляду звернення гр. І. І. Сарканича повідомляємо наступне.
Газова труба по вул. Миколи Бобяка в м. Ужгород не введена в експлуатацію та не під’єднана до газової мережі.”

Несанкціоноване складування будівельних відходів в даному місці продовжується.

29.05.2020, 13:29 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.05.2020, 13:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

04.06.2020, 14:19 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.06.2020, 14:19 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 03.06.2020 № С-050/03-01


Документи:

Статус: Надано відповідь