Звернення № 9602

#9602 створено 28 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Залізнична вул., Харківська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.828087311805, 36.4889359472
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Червня 2020

В РОБОТІ

Мусорка в лесу недалеко от населенного пункта Терновая.

Точные координаты:
49°49’37.9”N, 36°29’20.2”E

28.05.2020, 14:56 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.05.2020, 14:56 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.06.2020, 11:13 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

02.06.2020, 11:13 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Чугуївської районної державної адміністрації Харківської області та Введенської селищної ради Чугуївського району Харківської області.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника