Звернення № 9601

#9601 створено 28 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Херсонська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.73834, 32.80414
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Червня 2020

В РОБОТІ

Свалочка

28.05.2020, 14:56 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.05.2020, 14:56 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.06.2020, 11:55 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.06.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

03.07.2020, 09:46 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановний пане Сергію,

У додатку відповідь на Ваше звернення № 9601.

З повагою,

Департамент енергетики та екології Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь