Звернення № 9579

#9579 створено 26 Травня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Андріївка, Харківська область, Україна, 64220
Координати сміттєзвалища: 49.54893806039, 36.583635807037
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Червня 2020

В РОБОТІ

Дане сміттєзвалище знаходиться примикається до торф’яних боліт і грунтові води живлять місцеві колодязі,поряд зі звалищем знаходяться лісовий масив та пахотні поля,звалище розташовано в ста метрів від жилих будинків та населення.Наслідком бездіяльності органів місцевого самоуправління у питанні з ущільнення відходів сверху ізолюючим шаром ґрунту стала пожежа шляхом підпалу 09.04.2020 року на сміттєзвалищі,яка потягла за собою забруднення навколишнього середовища та отруєнням повітря їдким димом.Звалище димить і тліє до сьогодні.25 лютого 2020 року на 2-й сесії Донецької селищної ради 7-1 скликання за номером 43 було прийнято рішення щодо припинення експлуатації сміттєзвалища в смт. Андріївка.Але не яких робіт з прибирання та рекультивацією сміттєзвалища не проводиться,не були встановлені попереджувальні знаки та перешкоди,щозасвідчують про закриття сміттєзвалища,та інформація не була оприлюднена через засоби масової інформації, оповіщення населення не проводиться.Як наслідок населення порушує дане рішення своїми діями,це призводить до конфліктів з населенням.Звернення до органів місцевого самоврядування не мають позитивних результатів.Просимо вас допомогти в реалізації рішень та вимог які порушуються та не виконуються.

26.05.2020, 12:45 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.05.2020, 12:45 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.05.2020, 13:34 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.05.2020, 13:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З Міністерства енергетики та захисту довкілля України до Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) надійшло Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища.
Ваше звернення не відповідає ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», у зв'язку з чим у Департаменту відсутні правові підстави для його розгляду.
У разі надходження звернення, яке буде відповідати Закону України «Про звернення громадян», Департаментом буде вжито заходи відповідно до чинного законодавства.

Статус: Надано відповідь