Звернення № 9578

#9578 створено 26 Травня 2020

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Зелена, Сєвєродонецьк, Луганська область, Україна, 93400
Координати сміттєзвалища: 48.962919650306, 38.479542362693
Відповідальний: Луганська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Червня 2020

В РОБОТІ

Доброго дня. Це сміттєве звалище присутнє протягом тривалого часу. Постійно туди викидається сміття автотранспортом. Місцевим державним структурами нема до неї діла. Це дуже сумно та екологічно небезпечно для міста. Відео https://youtu.be/xQP9s42KdyY

26.05.2020, 12:45 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.05.2020, 12:45 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

24.06.2020, 10:58 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.06.2020, 10:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації (далі – Департамент) розглянув Ваше звернення від 26.05.2020 № 9578-ЗГ/ЕКМ, яке надійшло через сервіс «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ» Міністерства енергетики та захисту довкілля України, щодо виявлення за адресою: 93400, вул. Зелена, м. Сєвєродонецьк Луганської області, стихійного сміттєзвалища за координатами п.ш. 48.962919650306, с.д. 38.4795423626935. та повідомляє наступне.
З метою вжиття дієвих заходів з ліквідації зазначеного сміттєзвалища Департаментом було направлено відповідного листа до Сєвєродонецької міської ради.
За інформацією Сєвєродонецької міської ради, 11.06.2020 комісією, створеною рішенням виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради від 06.07.2018 № 335, було проведено перевірку з метою виявлення та ліквідації несанкціонованих стихійних сміттєзвалищ на території м. Сєвєродонецька. Під час огляду території зеленої зони між вул. Об’їзною та озером Парковим було виявлено скупчення сміття різного походження, у тому числі побутового та будівельного.
КП «Сєвєродонецьккомунсервіс» доручено терміново здійснити заходи з перекриття несанкціонованих проїздів до території зеленої зони між вул. Об’їзною та озером Парковим та підготувати пропозиції щодо ліквідації стихійного скупчення відходів на зазначеній території.


Документи:

Статус: Надано відповідь