Звернення № 9573

#9573 створено 26 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: провулок Гуменюка, 8, Хмельницький, Хмельницька область, Україна, 29000
Координати сміттєзвалища: 49.422782418351, 27.026826381716
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Червня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Навпроти ЖК Фемелі Хаус через вул. Мельникова, перед панельним парканом квадратної ділянки (можливо санітарної зони?) — звалище будівельного сміття

26.05.2020, 10:14 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.05.2020, 10:14 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.05.2020, 10:39 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.06.2020, 12:37 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

складено Акт щодо виявлення вказаного сміттєзвалища, вирішується питання стосовно його ліквідації


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

19.06.2020, 20:55 Спростування виконання Заявником.

Дякую за відповідь! Оскільки від мене тут вимагається підтвердження, а звалище поки на місці, тому натисну НЕ ВИКОНАНО, щоб заявка не закрилась протягом 10 днів. Підтверджу, коли приберуть звалище.

Статус: Відхилено Заявником