Звернення № 9550

#9550 створено 25 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Дачна, Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.966115, 29.480734
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 24 Червня 2020

В РОБОТІ

На місці колишньго літнього табору ВРХ, колгоспу ім. Мічуріна, утворено величезне стихійне сміттєзвалище площею більше 1 (одного) га. Вже сміття скидають у ліс, що межує з таборм. Дикий сморід, і рознесення сміття вітром по прилеглим територіям !

25.05.2020, 10:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.05.2020, 10:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.05.2020, 16:31 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.05.2020, 16:58 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний веб-сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінекоенерго України Ваше звернення від 25.05.2020 за № 9550 з приводу несанкціонованого сміттєзвалища на місці колишнього літнього табору ВРХ, колгоспу ім. Мічуріна за наступними координатами: 49.966115, 29.480734 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено за належністю до Попільнянської ОТГ та Попільнянської РДА для розгляду в установленому порядку і вжиття невідкладних заходів згідно чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

26.06.2020, 16:04 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний веб-сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінекоенерго України Ваше звернення від 25.05.2020 за № 9550 з приводу несанкціонованого сміттєзвалища на місці колишнього літнього табору ВРХ, колгоспу ім. Мічуріна за наступними координатами: 49.966115, 29.480734 та інформує.
Відповідно до листа Попільнянської селищної ради від 19.06.2020 за № 02-06/1002 стихійне сміттєзвалище на місці колишнього табору ВРХ КПС ім. Мічуріна ліквідовано.
Враховуючи вищезазначене, просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінекоенерго України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника