Звернення № 9547

#9547 створено 25 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Кременчук, Полтавська область, Україна, 39600
Координати сміттєзвалища: 49.030291521012, 33.467543274164
Відповідальний: Полтавська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 24 Червня 2020

НЕ ВИКОНАНО

49°01’49.7”N 33°28’03.4”E
(49.030470, 33.467609)
Стихійна свалка,розташована поблизу дач.Прошу розглянути це звернення та відреагувати.Ми прибираємо впродовж Дніпра,але ЦЕ -ЗВАЛИЩЕ,ЯКЕ ми не подужаємо,дякуємо.

25.05.2020, 10:16 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

25.05.2020, 10:16 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Полтавська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.06.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено