Звернення № 9534

#9534 створено 22 Травня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Н09, Закарпатська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.203575520842, 24.311774522066
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 21 Червня 2020

ВИКОНАНО

На березі Чорної тиси несанкціоноване сміттєзвалище, три великих купи сміття + дрібні рештки. Дуже багато битого скла.

22.05.2020, 08:58 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.05.2020, 08:58 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.05.2020, 14:32 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.05.2020, 11:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 27.05.2020 № П-048/03-01


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.06.2020, 08:54 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Ужгородської міської ради від 18.06.2020 № П-869/01.3-11


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.06.2020, 08:56 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Рахівської райдержадміністрації від 18.06.2020 № П-869/01.3-11


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

23.06.2020, 09:29 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником

07.07.2020, 14:17 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Ясінянської селищної ради 03.06.2020 № 606

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

07.07.2020, 16:24 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником