Звернення № 9533

#9533 створено 22 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Львівська, 28, Ірпінь, Київська обл., Україна, 08200
Координати сміттєзвалища: 50.536221, 30.273074
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 21 Червня 2020

В РОБОТІ

Мусора в лесу.

22.05.2020, 09:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.05.2020, 09:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.05.2020, 12:44 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.06.2020, 11:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Напрвлено за належністю до Ірпінської міської ради ( копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

19.06.2020, 12:02 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Надана відповідь ( копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь