Звернення № 9532

#9532 створено 22 Травня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Канальна, 2, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.418642, 30.60372
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 21 Червня 2020

НЕ ВИКОНАНО

повністю занедбане сміттям узбіччя дороги - будівельні відходи, шини, бочки і тд

22.05.2020, 09:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.05.2020, 09:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.06.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено