Звернення № 9531

#9531 створено 21 Травня 2020

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Н09, Закарпатська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.203953943581, 24.313052929938
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 20 Червня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Одне з багатьох подібних звалищ, які в даному районі часто трапляються по березі річки Чорна Тиса. та й взагалі по багатьох річках Карпат в районах будь-яких населених пунктів, які виходять до них.

21.05.2020, 15:09 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.05.2020, 15:09 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.05.2020, 14:36 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

26.05.2020, 11:44 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 26.05.2020 № С-046/03-01


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.06.2020, 10:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Рахівської райдержадміністрації від 18.06.2020 № С-862/01.3-11


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

07.07.2020, 14:11 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Ясінянської селищної ради 03.06.2020 № 609

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

09.07.2020, 20:53 Спростування виконання Заявником.

Ніяких дій, контактів та запитів збоку функціонерів селищної ради не було

Статус: Відхилено Заявником