Звернення № 9528

#9528 створено 21 Травня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Т2522, Грабівка, Чернігівська область, Україна, 16330
Координати сміттєзвалища: 51.30704637973, 31.439780422479
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 20 Червня 2020

В РОБОТІ

Територія сільської ради, багаторічне звалище в декількох місцях неподалік оде від одного, сміття розноситься вітром, забруднено приблизно гектар площі. Можу надати фото.

21.05.2020, 15:32 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.05.2020, 15:32 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.06.2020, 15:17 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

19.06.2020, 15:17 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища, зареєстроване 20.05.2020 за №9528 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа» та повідомляє наступне.
Відповідно до інформації Куликівської районної державної адміністрації, встановлено, що на території Куликівської селищної ради за межами села Грабівка, за вказаними у Вашому зверненні координатами, знаходиться діюче сміттєзвалище, яке зареєстроване в обласному реєстрі місць видалення відходів Чернігівської області за №468 від 06.03.2015.
(лист Департаменту від 19.06.2020р. №03-10/116-Ж) додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь